در حال نمایش 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

خمیر دندان ذغالی بنسر 120g

قیمت اصلی ۵۹,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۸,۰۰۰ تومان است.

خمیر دندان ذغالی بنسر، یکی از محصولات بهداشتی و مراقبتی دارای رایحه زغال و کربن برای دندان بوده که از فرمولاسیون ویژه ای ساخته شده است. این محصول به دلیل داشتن عناصر ضدحساسیت، علاوه بر سفید کردن دندان ها، از بروز حساسیت در آن ها جلوگیری کرده و در نهایت هم به ایجاد لبخندی زیبا کمک می کند. همچنین این خمیردندان به واسطه داشتن ترکیبات بی نظیر از پوسیدگی دندان ها جلوگیری خواهد کرد.

خمیر دندان دندان های حساس بنسر 100g

قیمت اصلی ۴۱,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۶,۰۰۰ تومان است.

خمیر دندان دندان های حساس بنسر محصولی جهت محافظت از سلامت دندان های حساس می باشد و با پوسیدگی دندان مقابله می نماید. این خمیر دندان کاهنده جرم و پلاک دندانی بوده و علاوه بر خوشبو کنندگی دهان و محافظت از دندان و لثه، موجب کنترل حساسیت لثه و دندان ها می شود.

خمیر دندان کامل بنسر 100g

قیمت اصلی ۳۲,۸۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۹,۰۰۰ تومان است.

خمیر دندان کامل COMPLETE بنسر محصولی جهت محافظت از سلامت دندان ها می باشد که با پوسیدگی دندان مقابله می نماید. این خمیر دندان کاهنده جرم و پلاک دندانی بوده و با خواص ضد میکروبی به کاهش بار میکروبی دهان نیز می پردازد. همچنین مقاومت مینای دندان را افزایش می دهد و خوشبو کننده دهان است.

خمیر دندان کودک 7 تا 13 سال بنسر 75g

قیمت اصلی ۴۵,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۱,۰۰۰ تومان است.

خمير دندان 7 تا 13 سال بنسر حاوی طعم پرتقال می باشد که قدرت بالایی در پاک کنندگی دندان های فرزندان شما دارد. این خمیر دندان در از بین بردن باکتری ها و جلوگیری از ایجاد بوی بد دهان دارد بسیار مؤثر است و از پوسیدگی دندان های فرزند دلبندتان جلوگیری می کند.

خمیر دندان کودک بنسر 60g

قیمت اصلی ۱۵,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۳,۰۰۰ تومان است.

خمیر دندان کودک بنسر، محصولی فوق العاده مناسب جهت شست و شوی دندان های کودک از تمامی آلودگی ها بوده که دارای طعم توت فرنگی می باشد و به خوشبوتر شدن دهان کودکان کمک می کند. این محصول حاوی سدیم فلوراید به منظور تامین میزان مناسب فلوراید برای افرایش استحکام و پیشگیری از پوسیدگی دندان های کودک می باشد که در زمان جایگزینی دندان های دائمی بجای شیری، باعث می شود دندان های شیری دیرتر به پوسیدگی گرفتار شوند و دندان های دائمی قوی تری رشد نماید.

خمیر دندان نعنایی بنسر 80g

قیمت اصلی ۲۹,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۵,۷۰۰ تومان است.

خمیر دندان نعنایی MINT بنسر یک محصول فوق العاده برای جلوگیری از پوسیدگی دندان و پیشگیری از تشکیل پلاک میکروبی است که به تقویت مینای دندان می پردازد. این خمیر دندان در از بین برنده میکروب های سطح زبان نقش دارد، سفید کننده دندان ها بوده و موجب خوشبو شدن دهان می شود.

دهان شویه ذغالی بنسر 400ml

قیمت اصلی ۴۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸,۰۰۰ تومان است.

دهان شویه ذغالی بنسر، حاوی فرمولاسیون ویژه جهت رفع باکتری از سطح دندان و پاکسازی محیط دهان و فواصل بین دندانی جهت جلوگیری از پوسیدگی دندان است. هم چنین این محصول حاوی ذرات ریز کربن است که در صورت بلعیدن مضر نیستند و خطری ندارند و یک تمیز کننده عالی در برابر میکروب و باکتری دهان و دندان است و به دلیل داشتن کربن فعال باعث رفع جرم دندان‌ها شده و تا حدودی بدون ایجاد فرسایش باعث سفید شدن دندان‌ها می‌شود.

نخ دندان ذغالی بنسر 50m

۱۶,۷۰۰ تومان

نخ دندان ذغالی بنسر تمیز‌ کننده حرفه ای بین دندان می‌باشد که بعد از استفاده احساس تازگی به دهان می‌بخشد و همچنین با پوشش مومی که دارد پلاک هایی را که ممکن است منجر به خرابی و یا بیماری‌های لثه در مناطقی شود که یک مسواک به آن دسترسی ندارد، از بین می برد.

نخ دندان نازک تر بنسر 50m

قیمت اصلی ۲۱,۸۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹,۶۰۰ تومان است.

نخ دندان نازک تر بنسر دارای طعم نعنا و حاوی بره موم و آنتی اکسیدان های طبیعی است و با طعم نعنایی خود حس خوب تازگی را هنگام استفاده برای شما ایجاد می کند و به دلیل نازک بودن آن برای دندان های با فاصله کم مناسب می باشد.

نخ دندان نعنایی بنسر 50m

قیمت اصلی ۱۷,۷۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵,۸۰۰ تومان است.

نخ دندان نعنایی بنسر به دلیل سهولت در استفاده، از جنس نایلون و نوعی پوشش موم مانند می‌باشد که در هنگام نخ دندان زدن دندان‌هایی که دارای فاصله‌ی بین دندانی بسیار کمی هستند، بتواند به راحتی نفوذ کرده و عمل نظافت دندان‌ها را انجام داده و انواع خرده‌ های غذا و باکتری‌ ها را پاک کند و باعث خوشبو کردن دهان نیز می شود.