براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۴ کالا از ۴

 • محلول شستشوی لنز چند منظوره رنیو ReNu بوش اند لومب
  حراج!

  %6

  محلول شستشوی لنز چند منظوره رنیو ReNu بوش اند لومب ۵۸,۰۰۰ تومان
  -۲,۰۰۰ تومان بروزرسانی :

  3.0

  از 1 رای

بوش اند لومب (Bausch & Lomb) شرکتی آمریکایی است که اولین بار در سال 1853 در نیویورک توسط یک اپتومتریست به نام “جان جاکوب بوش” و یک سرمایه گذار به نام “هنری لومب” تاسیس شد. در سال 1861، این شرکت شروع به تولید فریم های پلاستیکی و دیگر محصولات چشمی کرد. امروزه این شرکت لنزهای طبی تولید می کند.
بوش اند لومب Bausch and Lomb، یک شرکت کاملاً تابعه از شرکتهای بهداشت و درمان Bausch، که یکی از مشهورترین و معتبرترین مارک های مراقبت های بهداشتی در جهان است، میباشد. محصولات این شرکت صرفاً روی محافظت، تقویت و ترمیم بینایی افراد تمرکز دارد. این شرکت یکی از بزرگترین تأمین کنندگان لنزهای تماسی، محصولات مراقبت از لنزها، داروها، لنزهای داخل چشم و سایر محصولات جراحی چشم است.

بالاترین اولویت ما در بوش اند لومب بهزیستی افرادی است که در خدمت آنها هستیم. با توجه کردن به نیاز مشتریان و بیماران، احترام مداوم به حاشیه نوآوری و اجرای صداقت و تعالی، تلاش می کنیم تا اعتماد همکاران و ذینفعان خود را بدست آوریم. در طول 165 سال گذشته، Bausch + Lomb به یک مشخصه جهانی برای نوآوری و کیفیت تبدیل شده است. همکاران با استعداد و با انگیزه ما برای خلق مطالب جدید و مهندسی فن آوری های جدید تلاش می کنند، تا به مردم کمک کنند زندگی را بهتر ببینند.

مقایسه ( 0 مورد )