براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۴ کالا از ۴

 • قرص گلوکزامین آوی فلکس AVIFELEX آوه سینا 50 عددی
  حراج!

  %25

  قرص گلوکزامین آوی فلکس AVIFELEX آوه سینا 50 عددی ۴۵,۰۰۰ تومان %۲۴.۹
  ۲,۰۰۰ تومان بروزرسانی :

  0.0

  از 0 رای

 • قرص ویتامین ث جویدنی Vitamin C 250 آوه سینا
  حراج!

  %51

  قرص ویتامین ث جویدنی Vitamin C 250 آوه سینا ۱۲,۰۰۰ تومان %۵۱
  -۳,۰۰۰ تومان بروزرسانی :

  3.6

  از 2 رای

شرکت داروسازی آوه سینا تولید کننده اشکال دارویی جامد است. این شرکت از تاریخ تاسیس آن در سال ۱۳۸۲ انواع محصولات خود را به مشتریان داخلی و خارجی عرضه مینماید. امور نظارتی، بازاریابی و فروش و دیگر امور اداری در دفتر مرکزی تهران و پژوهش و پردازش فرمولاسیون در ازمایشگاه های تهران صورت می پذیرند. مدیریت مواد، تولید و کنترل کیفت و ضمانت کیفیت در دو کارخانه مجزا در شهر صنعتی کاوه واقع در ساوه در ۹۰ کیلومتری جنوب تهران انجام می شوند.
این شرکت در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت جایزه تکنولوژی-کیفیت (Technology-Quality Award) در صنایع دارویی از اتحادیه ی اروپا (ICS GROUP) گردید. این شرکت متشکل از تیم های پژوهش-پردازش شامل شیمیدانان با مدارک دکترا و فوق لیسانس، دکتری داروسازی به همراه تیم پشتیبانی‌ کارکنان فنی شامل مهندسان شیمی، مکانیک و الکترونیک است.

به کار گیری تجهیزات مدرن و به روز آزمایشگاهی از قبیل HPLCs, GCs, UV, IR Atomic Absorption, Polarimeter, etc مهمترین وجه تمایز این شرکت با سایر شرکتهای داروسازی داخلی میباشد. ثبت بیش از ۴۰ اختراع در امریکا و بالغ بر ۶۰۰ اختراع در دیگر کشور های جهان و انتشار مقالات علمی متعدد در نشریات طراز اول علمی در رشته شیمی موید اهمیت پژوهش و پردازش در شرکت آوه سینا میباشد. توسعه فرمولاسیون های جدید به منظور کاهش اثرات جانبی گوارشی و افزایش پذیرش بیمار از دیگر دست آورد های این شرکت است.
شرکت داروسازی آوه سینا مجموعه ای‌‌ به مساحت ۲۰،۰۰۰ متر مربع مرکب از آزمایشگاه های پردازش فرمولاسیون و فرایند تولید و کنترل کیفیت، مدیریت مواد، خطوط تولید ، بسته بندی، تجهیزات و تاسیسات فنی، تصفیه پساب، اسمز معکوس، انبار مواد اولیه و انبار محصولات نهایی میباشد. این شرکت دارای گواهی تضمین کیفیت cGMP میباشد.

شرکت داروسازی آوه سینا دارای ماشین آلات و تجهیزات مدرن و به روز برای تولید اشکال جامد دارویی و  تاسیسات با امکانات گسترده برای تصفیه پساب ها است. BOD و COD پساب های تولیدی این شرکت همواره پائین تر از مقادیر مورد نظر سازمان حفاظت از محیط زیست می باشد.

مقایسه ( 0 مورد )