Alpecin یک برند شامپو آلمانی است که در سال 1905 تأسیس شده و مخصوص آقایان ساخته شده است. سازنده آن ادعا کرده است که کافئین موجود در فرمولاسیون می تواند به کاهش ریزش مو کمک کند. اولین محصول این شرکت به عنوان ابزار سازمانی و مدیریتی هتل مورد استفاده قرار گرفته است. مواد اصلی تشکیل دهنده آلپسین سیر است که حاوی مقادیر زیادی مواد طبیعی و گیاهی نیزمی‌باشد و بهترین گزینه برای تقویت ریشه‌ی مو و رشد مو است که مورد استقبال عموم قرار گرفته است.
نکته‌ایی که در مورد محصولات Alpecin (آلپسین) قابل توجه است این است که از طریق کافئین موجود در ترکیبات آن، موجب رویش طبیعی موها و جلوگیری از ریزش مرتب آنها خواهد شد. این محصول شامل ویتامین‌های A ، B،C، مکمل‌های حاوی آلزیک می‌باشد که ایمنی بدن و مو را در برابر بیماریهای پوستی و مویی را به عهده خواهد گرفت.

در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

شامپو کافئین C1 Alpecin آلپسین 200ml

۱۲۰,۰۰۰ تومان

ریزش مو مشکلی است که اغلب مردم کم‌ و‌ بیش با آن مواجه هستند. در این میان، مردان بیش از گروه‌های دیگر با این مشکل دست به گریبان هستند. برای درمان ریزش مو، راهکارهای مختلفی وجود دارد که استفاده از شامپو کافئین آلپسین یکی از این روش‌ها است. آلپسین گروهی از فرآورده های مخصوص مو است که با قدمتی بیش از یک صد سال در شرکت دکتر وولف آلمان تولید می گردد. این برند دارای دو لاین انرژی زا و مدیسینال می باشد که لاین مدیسینال برای مشکلات مو طراحی و عرضه شده است. در واقع همان گونه که از کلمه ی مدیسینال به معنی طبی مشخص است، این لاین برای افرادی که موی آن ها دارای مشکلاتی مانند چربی، شوره، خشکی، حساسیت، ریزش و یا ترکیبی از این عوامل است و با فرآورده های دیگر نتیجه نگرفته اند یا احساس رضایت نمی نمایند، بسیار موثر است.