براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۶ کالا از ۶

ADRA آدرا یک برند ایرانی فعال در زمینه طراحی و تولید محصولات با کیفیت آرایشی و بهداشتی ایرانی است که محصولات خود را علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی، به سایر کشورهای جهان نیز صادر می کند. آدرا برای تولید محصولات باکیفیت خود از مرغوب ترین ترکیبات اولیه مورد استفاده تولید کنندگان مطرح بین المللی بهره می برد که در میان آنها کمپانی های بزرگ ژاپنی، سوئیسی و آمریکایی به چشم می خورد.

ADRA

این شرکت ایرانی برای تولید محصولات باکیفیت و شایسته استفاده ایرانی ها، علاوه بر استفاده از ترکیبات مرغوب، از دانش روز دنیا و فرمولاسیون های مورد تائید لابراتوارهای اروپایی بهره می برد. از سوی دیگر هنگامی که سخن از محصولات آدرا به میان می آید، نمی توان از بسته بندی های خاص و متمایز این برند ایرانی چشم پوشی کرد. بسته بندی های خاص محصولات آرایشی و بهداشتی آدرا در کنار کیفیت بالای آنها رضایت مصرف کنندگان داخلی و خارجی را به خوبی تامین کرده است.

با وجود چنین مزایایی، این برند پیشگام ایرانی توانسته است گوی سبقت را از دیگر برند های نوپای این صنعت برباید و به برندی پیشتاز در این حوزه تبدیل شود که از مهمترین دلایل آن می توان به کیفیت بی نظیر تولیدات و قیمت مناسب و رقابتی محصولات این برند آنها اشاره نمود. در ادامه، به اختصار به بررسی برخی از محصولات پر فروش و باکیفیت برند ایرانی آدرا می پردازیم.

مقایسه ( 0 مورد )