براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۵ کالا از ۵

آزمایشگاه ابوت (Abbott Laboratories) شرکت آمریکایی و چند ملیتی داروشناسی و محصولات مراقبت های بهداشتی است که دارای بیش از ۹۰۰۰۰ کارمند در ۱۳۰ کشور جهان می باشد. نمونه محصولات این شرکت شامل انواع داروهای روماتیسم مفصلی، آرتریت پسوریازیس، اسپوندیلیت آنکیلوزان، بیماری کرون، پسوریازیس و آرتریت ایدیوپاتیک جوانان و … می باشد.
ابوت ب.و.زوول شعبه شرکت ابوت Abbott لابراتوریز آمریکا است.
ما می دانیم که اولین قدم برای زندگی بهتر سلامتی است. کاری که ما در این شرکت انجام میدهیم برای کمک به سلامت شما است. این وظیفه ما در ایجاد فن آوری های تغییر دهنده زندگی است که قلب شما را سالم نگه می دارد، بدن شما را در هر مرحله از زندگی تغذیه می کند، به شما کمک می کند احساس راحتی کنید و حرکت بهتری داشته باشید. همچنین برای مدیریت سلامتی خود اطلاعات، داروها و پیشرفت هایی را برای شما به ارمغان می آوریم.
ما در آزمایشگاه ابوت محصولات دستیابی به موفقیت در زمینه های تشخیصی، دستگاه های پزشکی، مواد مغذی و دارویی را با برند تجاری دارویی تولید می کنیم که به شما، خانواده و جامعه کمک می کند زندگی سالم تری داشته باشید. اکنون ما با 130000 کارمند در حال خدمت گذاری هستیم تا در بیش از 160 کشور بر سلامت جامعه تاثیر بگذاریم.

مقایسه ( 0 مورد )