در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

پماد موضعی ریکاو RECOVE توسن دارو 25g

۴۳,۸۰۰ تومان

پماد موضعی ریکاو توسن دارو محصولی دارای روغن کنجد با اثرات کاهش دهنده التهاب می باشد. این محصول برای تسکین سریع درد، سوزش و التهابی که از سوختگی نشات می گیرد تهیه شده است. پماد ریکاو ترکیباتی دارد که در کنار زینک اکساید و کافور به جلوگیری از ایجاد تاول های جدید کمک نموده و ادم و ترشحات را کاهش می دهد. ویتامین هایی در روغن کنجد موجود است که به ترمیم پوست و محافظت از آن کمک می نمایند. همچنین این پماد در بهبود زخم بستر، زخم دیابت، ادرار سوختگی و شقاق سینه مادران شیرده نیز مفید می باشد.

پماد موضعی گیاهی بالمیکس Balmix توسن دارو 20g

۵۴,۰۰۰ تومان

مصرف موضعی پماد موضعی گیاهی بالمیکس بر روی محل درد در کنترل استئوآرتریت و اختلالات روماتیسمی موثر است. این فراورده دارای اثرات ضد التهاب، آنتی اکسیدان، کنترل کننده درد، درمان روماتیسم مزمن، آسیب های التهابی، آسیب‌های ورزشی و اسپاسم می باشد.

ژل دهانی بیبی دنت Baby Dent توسن دارو 15g

۴۵,۰۰۰ تومان

ژل دهانی بیبی دنت توسن دارو به رفع التهاب لثه در کودکان طی دوره دندان در آوردن کمک کرده و ضایعات و ناراحتی‌های ناحیه دهان را رفع و قرمزی و التهاب لثه را کاهش می‌دهد.

ژل واژینال ری نرم RENORM توسن دارو 25g

۱۲۹,۰۰۰ تومان

ژل واژینال ری نرم توسن دارو به منظور رفع خشکی مخاط واژن تولید شده است و از دیگر کاربرد های آن می توان به بازگرداندن رطوبت طبیعی به بافت واژن، برطرف کننده التهاب و خارش واژن و  از بین بردن درد و ناراحتی حین نزدیکی اشاره کرد. این ژل تهیه شده بر پایه آب و غیر هورمونی بوده و برای بانوان یائسه نیز مناسب می باشد.