نمایش 1–16 از 79 نتیجه

نمایش 9 24 36

پماد مقعدی ام جی باریج MG Barij باریج اسانس 20g

۶۴,۰۰۰ تومان

پماد مقعدی ام جی باریج اسانس حاوی اسانس مورد برای رفع علائم ناشی از بواسیر درجه I و II مانند خونریزی، درد، خارش، سوزش و سنگینی مقعد، زورپیچ و همچنین درمان شقاق مقعد مورد استفاده قرار می گیرد. این پماد  ضد قارچ، ضد التهاب و ضد باکتری می باشد.

خمیر دهانی دنتا باریج اسانس 5g

۲۲,۸۰۰ تومان

خمیر دهانی دنتا باریج اسانس حاوی اسانس میخک هندی، عصاره چوب مسواک و بره موم است که هر یک از این مواد و عصاره آنها خواص درمانی برای مشکلات دهان و دندان دارند. این محصول موجب تسکین درد دندان و درمان عفونت‌های دندان و لثه می شود و برای افرادی که از درد دندان رنج می برند مفید است.

خمیر دهانی میرتکس (درمان آفت) باریج اسانس 5g

۲۷,۰۰۰ تومان

خمیر دهانی میرتکس باریج اسانس محصولی گیاهی می باشد که از گیاه مورد که دارای خاصیت ضد باکتری و ضد درد است تشکیل شده و موثر در درمان آفت عودکننده دهان و کاهش طول دوره درمان می باشد. این محصول به صورت خمیر دهانی و با قابلیت چسبندگی به مخاط دهان فرموله شده است.

ژل آرومیکس (تکسین درد و درمان التهاب) باریج اسانس 75g

۶۳,۰۰۰ تومان

ژل موضعی آرومیکس باریج اسانس از ترکیب سانس لاواند، اکالیپتوس، اکلیل کوهی و نعنا فلفلی تهیه شده است. این محصول برای افرادی که از دردهای عضلانی و استخوانی رنج می برند مناسب بوده و باعث تکسین درد و درمان التهاب می شود.

ژل دنتی کید (تسکین درد و التهاب لثه کودک) باریج اسانس 5 گرمی

۲۳,۰۰۰ تومان

ژل دنتی کید باریج اسانس حاوی بابونه، مریم گلی و پروویتامین ب5 میباشد که موجب تسکین درد و التهاب لثه کودک در زمان دندان درآوردن میگردد. هنگام رویش دندان های شیری کودک، روزی 3 تا 4 بار، هر بار مقدار کمی از این ژل را بر روی نوک انگشت قرار داده و بر روی لثه تحریک شده کودک ماساژ دهید.

ژل مرطوب کننده واژینال واژیهیل باریج اسانس 30g

۶۲,۰۰۰ تومان

ژل مرطوب کننده واژینال واژیهیل باریج مناسب بانوان و برطرف کننده خشکی، ضد حساسیت، ضد التهاب، خوشبو کننده و تنظیم کننده ترشحات می باشد. این محصول باعث روان کنندگی در حین رابطه جنسی می شود. این محصول مرطوب کننده طبیعی واژن، برطرف کننده خشکی، سوزش، خارش و مقاربت دردناک ناشی از آتروفی واژن است.

شربت آلوئه ورا Aloe Vera باریج اسانس 120ml

۳۱,۰۰۰ تومان

شربت آلوئه‎ ورا باریج اسانس حاوی آلوئه ورا و عسل میباشد که با تقویت سیستم ایمنی بدن، باعث افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری های ویروسی به ویژه آنفلوانزا و سرماخوردگی می شود.

شربت باریویتال کودکان باریویتال 200ml

۴۵,۰۰۰ تومان

شربت باریویتال کودکان با دارا بودن انواع ویتامین‌ها خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و سبب تقویت سیستم ایمنی کودک شما می‌شود. این محصول جهت افزایش هوشیاری ذهنی و دامنه توجه نیز مصرف می‌شود.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Vitamin A1500IU*
Vitamin D3400IU*
Vitamin E3mg*
Vitamin B11.5mg*
Vitamin B21.5mg*
Vitamin B61mg*
Vitamin B121.5mcg*
D-Panthenol2.5mg*
Niacinamide5mg*
Vitamin C30mg*
L-Lysine40mg*
Iron5mg*
Zinc5mg*
Magnesium10mg*

g = گرم  /  mg = میلی2 mg گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

شربت برونکو Bronchobarij باریج اسانس 120ml

۴۹,۰۰۰ تومان
شربت برونکو باریج اسانس برای درمان سرفه های حاد استفاده می شود. این فرآورده حاوی عصاره آویشن شیرازی و عصاره ختمی است. این شربت خلط آور می باشد و در رفع علائم سرفه و نزله های مجاری فوقانی تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت بنفشه Banafsheh باریج اسانس 60ml

۶۰,۰۰۰ تومان

شربت بنفشه Banafsheh باریج اسانس حاوی عصاره بنفشه و شکر سرخ می باشد که می تواند در درمان تب، سرفه، سرماخوردگی و التهابات گلو موثر باشد. این محصول خلط آور است و موجب رفع گرفتگی صدا و نرم شدن حنجره می شود.

شربت بی بی کولیک باریج Baby colic باریج اسانس 120ml

۳۶,۰۰۰ تومان

شربت بی بی کولیک باریج با استفاده از عصاره های گیاهی مانند بادرنجبویه و زنجبیل به رفع علائم کولیک شیرخواران، تجمع گاز درمعده و سکسکه کمک شایانی می نمایند.

شربت جالینوس باریج Jalinus باریج اسانس 120ml

۵۶,۰۰۰ تومان

شربت جالینوس باریج اسانس محصولی گیاهی و قوی که از میوه به، زنجبیل، عسل و سرکه تشکیل شده است و موارد مصرف آن ضد تهوع دوران بارداری، تقویت کننده معده و درمان سوء هاضمه می باشد. عصاره میوه به موجود در فرآورده با اثر قبض موجود در آن باعث تقویت معده و رفع سوء هاضمه و اصلاح وضعیت گوارشی می شود. عصاره میوه به و زنجبیل موجود در آن تهوع دوران بارداری را کاهش می دهد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
آب به***
سرکه***
عسل***
زنجبیل***

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

شربت سکنجبین عنصلی Sekanjebin Onsoli باریج اسانس 120ml

۵۱,۰۰۰ تومان

شربت سکنجبین عنصلی Sekanjebin Onsoli باریج اسانس محصولی کاملا طبیعی برای بهبود تنگی نفس و باز کردن سدهای احشایی می باشد. همچنین این فراورده برای دفع بلغم و سودا در بدن استفاده می شود. سکنجبین عنصلی باریج حاوی پیاز عنصل، عسل و سرکه انگوری است که تمامی این مواد کاملا طبیعی می باشند و عوارضی برای مصرف کننده نخواهند داشت.

شربت کاف استاپ Coughstop باریج اسانس 60ml

۴۰,۰۰۰ تومان

شربت کاف استاپ باریج اسانس ضد سرفه و اکسپکتورانت میباشد و برای درمان سرفه و برونشیت در کودکان استفاده می شود. این فرآورده حاوی عصاره آویشن شیرازی و عشقه است. این شربت خلط آور می باشد و در رفع علائم سرفه و نزله های مجاری فوقانی تنفسی اطفال مورد استفاده قرار می گیرد.

شربت کافنولیکس باریج Coughnolix Barij باریج اسانس 120ml

۴۹,۰۰۰ تومان

شربت کافنولیکس باریج اسانس از عصاره آویشن شیرازی، ختمی و عشقه تهیه شده است. این محصول کاملا گیاهی بوده و برای درمان سرفه حاد مناسب است. ترکیبات این شربت سبب جلوگیری از التهابات ریه و مجاری تنفسی می شود و خلط را رفع می نمایند. شربت کافنولیکس پاک کننده ریه و موثر در تقویت دستگاه تنفسی می باشد.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
آویشن شیرازی***
ختمی***
عشقه***

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

شربت لاکساپلاس LaxaPlus باریج اسانس 120ml

۶۰,۰۰۰ تومان

شربت لاکساپلاس LaxaPlus باریج اسانس محصولی کاملا گیاهی برای درمان یبوست کودکان می باشد. این فراورده حاوی عصاره عناب، گل گاو زبان، گل سرخ، بنفشه، سپستان، به دانه و اسفرزه می باشد که تمامی این مواد می تواند موجب بهبود این عارضه در کودکان و بزرگسالان شود.

 

جدول ترکیبات

عنوانمقدارنیاز روزانه
Ziziphus jujuba***
Viola odorata***
Cordia myxa***
Echium amoenum***
Rosa damascena***
Cydonia oblonga***
Plantago ovata***

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی
*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
 ** مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.